Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

sk

NOVINKY

arr323.03.2018 | Hledáme nové posily do našeho týmu  Potřebujeme posílit administrativu, sklad a expedici zakázek, truhlárnu i rámárnu. Pokud hledáte... arr313.12.2017 | Dostupnost zboží před vánociAktuálně přijeté objednávky     služba / produkt / kategorie Pod Žvahovem Ostatní... arr306.12.2017 | Česká pošta a doručování před Vánocemi  Česká pošta nestíhá doručovat zásilky. Na objednaný balík čekají někteří i dva týdny.  Přes... arr309.10.2017 | Záruka Dantik 3 roky  Našim výrobkům věříme, proto prodlužujeme záruku na veškerý sortiment zakoupený na našem webu... arr322.05.2017 | Přidali jsme rámy Kiel  Do nabídky standardních rámů jsme přidali profil Kiel....

KONTAKTY

DANTIK, s.r.o.
Pod Žvahovem 463/21b
Praha 5, 15400
tel: +420 251 682 118
dantik@dantik.cz
-------------------------------------------
stav objednávek | 251 682 118

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 92,00 Kč
Naše cena 12,00 Kč

Úvod » Rámy na obrazy » Rámy - Na míru » Hliníkové rámy na míru

Hliníkové rámy na míru

 

Veškeré rámy v této kategorii vyrábíme v momentě vaší objednávky z kvalitních Italských lišt, s kvalitním sklem, nebo galerijním akrylátem (Plexisklem).

U každého rámu si můžete zvolit jakýkoliv rozměr s přesností na mm. Jediné omezení je "zdravý selský rozum" - konfigurátory neumožní standardně vyrobit rámy, které by nesplňovali naše požadavky na kvalitu, tedy takové, které nepovažujeme za rozumné a kvalitní. Jelikož ale používáme kvalitní hliníkové lišty na rámy Nielsen, vydrží rámy na obrazy opravdu hodně.

Materiál máme skladem a rámy na obrazy tedy expedujeme většinou tentýž, nebo následující pracovní den.

 


Parametry 

Tyto rámy na obrazy vyrábíme v rámařství Dantik se standardy a kvalitou zakázkového rámování. Vždy mají vhodné háčky, které se nevytrhávají, kvalitní sklo či galerijní akrylát, pod kterým vám nebudou blednout fotky, lišty jsou vyráběné z Hliníku v Německu ve společnosti Nielsen, která patří mezi naprostou špičku ve výrobe hliníkových profilů. Samozřejmností jsou kvalitní pevná záda. Výhodou je i možnost snadno s obrazy vyměnovat (stačí povolit 2 šrouby v rohu rámu)

Pokud tedy konfigurátor nevyhodnotí vámi zadaný rozměr jako příliš veliký, - tedy rám vyrobíme, zcela jistě nebudete mít problémy s kroucením, vytrhnutím háčků, prasklým sklem při jakékoliv drobné manipulaci a dalšími neduhy jako mají levné rámy na obrazy vyrobené v Číně a "zavakuované" do fólie.

 

Výška / šířka

Rámy se dají vždy pověsit na šířku i výšku

Sklo | plexi

Dle vaší volby jsou s kvalitním 2mm silným sklem nebo galerijním akrylátem s UV protekcí

Záda

Knihařská lepenka u formátu do 70x100, pak vlnitá 5 vrstvá lepenka do formátu 105x150, MDF 3mm silná na větší formáty