Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

sk

NOVINKY

arr319.07.2018 | Výrazné rozšíření sortimentu a rámů na míru  Konečně se nám podařilo spustit na webu nový konfigurátor rámů na obrazy – nemusíte tedy již... arr323.03.2018 | Hledáme nové posily do našeho týmu  Potřebujeme posílit administrativu, sklad a expedici zakázek, truhlárnu i rámárnu. Pokud hledáte...

KONTAKTY

DANTIK, s.r.o.
Pod Žvahovem 463/21b
Praha 5, 15400
tel: +420 251 682 118
dantik@dantik.cz
-------------------------------------------
stav objednávek | 251 682 118

Háčky na obrazy

 

Je jasné, že každý rám se lépe věší na jeden háček. Obraz tak snadno vyrovnáte, aby visel rovně. Ale pokud je rám velký, těžký nebo byla vybrána slabá lišta v poměru k celkové velikosti obrazu, mohla by se horní lišta začít prohýbat. Pokud se s takovým případem ve výrobě setkáme, nechceme riskovat snížení kvality nebo Vaši bezpečnost a opatříme rám dvěma háčky.

Jak ale obraz se dvěma háčky vyrovnat?

  • Závěsný systém je tou nejjednodušší variantou. Pouhým přizvednutím háčku se obraz dorovná. Pro závěsný systém se nejvíce hodí háčky W-M1, W-M2, W-SUH.
  • Vyrovnávací podložky jsou protikusy k háčkům, které se přišroubují do zdi, a otáčením kroužku se  jedna strana rámu přizvedne (až o 6 mm). Pro vyrovnávací protikusy k háčkům se nejvíce hodí háčky W-H2 a W-H1.

 Pokud chcete věšet rámy na závěsný systém nebo vyrovnávací protikusy k háčkům, je dobré s tím počítat předem.

-dah-