RÁMOMAT - VYZKOUŠEJTE ZDARMA VIZUALIZACI RÁMŮ

Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
24.01.2023
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA v Dantiku
Chcete pracovat v rámování DANTIK? ZDE najdete seznam volných pracovních míst     číst celé
Zobrazit všechny novinky

montáž závěsného systému na obrazy Artiteq

Z důvodu nedostatku personálu jsme bohužel nuceni pozastavit montáže závěsných systémů

 

 

Přesto, že jako oficiální distributoři společnosti Artiteq, (přednímu výrobci závěsných systémů) jsme přesvědčeni, že montáž zvládne prakticky kdokoliv s vrtačkou, provádíme i montáž jako takovou.

U zakázek nad například 15 metrů, mimo Prahu či při větší složitosti interiérů, či výšce je třeba kalkulovat montáž konkrétně, nicméně pokud si zakoupíte například jeden set originálního závěsného systému na obrazy Artiteq, je možné počítat s cenou za montáž kolem 4500.

 

Součástí balíčku je:

 • Doprava po Praze
 • Proměření stěny profesionálním detektorem na kov, trubky, dráty atd v hodnotě 20.000 korun
 • Montáž do sádrokartonové stěny, nebo zděné s omítkou pár mm (nikoliv betonové, ani stěny, ze kterých vypadávají kusy omítky) ve výšce do 3,5 metru.
 • Zaměření , nařezání na přesný rozměr.
 • Práce na 1 set (max 1,5 hodiny) což by mělo bohatě stačit.

 

Účtování materiálu:

 • Můžete si koupit celé sety
 • Můžete si objednat konkrétní díly a my je rovnou přivezeme nařezané
 • Můžete si objednat předpokládaný počet celých lišt, mi je namontujeme a v případně že budou celé tyče vám je následně odúčtujeme.

 

Objednávka montáže:

Ideální je objednat si to, co předpokládáme, že bude potřeba namontovat, abychom měli sebou dostatečné množství. Po objednávce se s Vámi spojí některý z kolegů, se kterým proberete jednotlivé detaily, které je lepší vyřešit po telefonu. Je vhodné, aby již byla učiněna nějaká „objednávka“ tedy aby v našem systému jste měli zákaznické číslo, předpokládané množství zboží atd, tedy aby kolegové měli základní informace.

 

Čas montáže:

Při objednávce (jakmile vám některý z kolegů zavolá) se zároveň dohodnete na termínu montáže. Berte prosím v úvahu, že v ceně je montáž v pracovních dnech / hodinách, tedy od 9 do 17:00, pokud byste potřebovali montáž provést v jiném čase, je třeba se přímo domluvit s kolegou, který bude montáž zajištovat. Mimo tento čas se účtuje individuální příplatek.

 

Platba:

Platba je možná bud přímo v eshopu s tím, že v případě přeplatku, nebo nedoplatku se po montáži doúčtuje zbytek, nebo hotově při montáži. Pokud ale zvolíte hotově při montáži, nejsme schopni Vám na místě vystavit fakturu – tu Vám pak můžeme poslat poštou, nebo elektronicky. Při platbě v momentě instalace není možné platit kartou.

 

 

 

Montáž pod stropem:

Montáž click-Rail cca 5mm pod strop (pokud se montuje, víš, začíná být trochu problém s křivostí stropu, vrtačka, která má částečné odsávání nedokáže dobře odsávat.)

Montáž Conture-Rail slabá lišta není vhodná pro montáž zcela pod strop z podobného důvodu jako Click-Rail, nicméně tím, že je lišta drobnější při stejném vrtáním a přišroubování kamenů (úchytek) jako u click Railu je lišta níže pod stropem

Montáž těsně pod stropem je možná, nicméně je časově náročnější, od vrtačky se sype více nečistot.

 

Napojování:

Je třeba brát v úvahu, že pokud si měří řemeslníci lištu přímo u Vás, řežou jí ručně, řez se pak schová pod krytku, pokud ale chcete napojit lištu dohromady například mít 5,5 metru v kuse, musí se na spoj dávat originální konec lišty, případně říznutý na pile, pak tedy máte například 3+2,5 metru.

Rozmyslete, v případě napojování, kde chcete aby byl řez, ten sice není vidět moc, ale přeci jen se trošku objeví, někdo ho chce například ve středu stěny, což 5,5/2´2,75 (z každé například 3 metrové lišty zahodí 25cm, nezbyde mu tedy 50cm, které by někde mohl použít, ale pouze 2 kousky.) S tím Vám ale na požádání rádi pomůžou naši montéři.

 

Nadstandardní práce:

Slozitější zdi a práce:

 

 • Betonová zeď do betonu se samozřejmě vrtá trochu hůře.
 • Starý barák (silná omítka) občas narazíme na starý barák, ať již z cihel, nebo kamene, kde je poměrně silná vrstva omítky. Problém nastává v momentě, kdy začneme do zdi vrtat a omítka opadává po velkých kusech.
 • Historické domy, klenby, přesné dopasovávání, mnoho řezání i zde je třeba kalkulovat práci individuálně.

 

 

Úklid a čistota práce

Snažíme se pracovat, jak nejčistěji to lze, máme vrtačky s odsáváním atd, nicméně přeci jen, když do bílé zdi, pod kterou je světlý koberec vrtáte a cihla je červená, ani odsávání zcela vše nevezme. Celkově se ale domnívám, že budete s čistotou práce spokojeni.

 

Stěhování a přenášení věcí,

Chlapy Vám mohou samozřejmě pomoci přesunout sedací soupravu, za kterou se má systém namontovat, nicméně nemohou na vlastní riziko přenášet například skleníky, křehké, těžké, nebo drahé věci, na ty je třeba upozornit, nebo ideálně dát někam stranou od montáže nebo si sjednat profesionály.

Odebírejte newsletter a mějte přehled
Rady, tipy, nápady, kampaně

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

      

 

 Dantik.cz na FAVI.cz

 

DANTIK, s.r.o.