0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
28.09.2021
2021-09-28 | Nakupte dárky TEĎ - ušetříte spoustu peněz
Vážení zákazníci, veškeré materiály se zdražují, podkladová lepenka je do konce roku skoro nedostupná a zdražila se o polovinu, sklo se zdražilo také... číst celé
12.07.2021
OTEVŘENÍ NOVÉ PRODEJNY
Oficiálně od 12.7.2021 otevíráme naší novou prodejnu na Praze 6 v ulici Drahoňovského. Budeme se těšit na Vás i Vaše obrázky Více informací o prodej... číst celé
08.07.2021
Pokračujeme ve stěhování!
Stěhování probíhá na plné obrátky a už se na Vás těšíme na nové prodejně! Posíláme vám pár záběrů přímo z místa! číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Kontakty a firma
  3. Volná pracovní místa
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Stále rosteme a rozvíjíme se. Potřebujeme  schopné lidi do výroby, prodavačky, správce sítí , administrátory eshopů až po podnikové finance a řízení úseků firmy.

Stručně o nás

DANTIK s.r.o. je ryze česká rodinná firma. Zaměstnává cca 20 lidí a její historie sahá k revoluci.

Zabýváme se výrobou a prodejem obrazových rámů a servisem s tím spojeným. Provozujeme asi největší síť prodejen s rámováním v Praze, e-shop a především zásobujeme více než 350 dalších rámařů rámařským materiálem. Část firmy se zabývá restaurováním nábytku. Patříme mezi špičku v oboru rámování obrazů, spolupracujeme s několika galeriemi a muzei.

Vyvíjíme si vlastní program, webové aplikace, automatizujeme. Stále rosteme a rozvíjíme se. Potřebujeme  schopné lidi do výroby, prodavačky, správce sítí , administrátory eshopů až po podnikové finance a řízení úseků firmy.

Pokud nesnášíte stereotyp, máte rádi různorodou práci a chcete se realizovat, pak hledáme nové kolegy/kolegyně pro práci v zajímavém oboru a v dobrém týmu. Více informací na adrese Drahoňovského 1425/11, Praha 6, kam jsme 12.7.2021 přestěhovali celou výrobu a sklady, telefon 251682118 nebo email dantik@dantik.cz, na který prosím zasílejte životopisy s fotografií a motivačním dopisem.

Platové možnosti závisí na vašich schopnostech, typu úvazku atd..

V tuto chvíli hledáme tyto pozice:

POZICE: ESHOP/ PRODAVAČKA

POZICE:  ESHOP / PRODAVAČKA (prodejna Řepy)

(aktualizace 13.9.2021)

Náplň práce:

  • Nabírání a zpracování eshopových zakázek, komunikace se zákazníky
  • Vystavování faktur za zhotovené zakázky, exporty do dopravy
  • Vydávání zakázek, řešení reklamací
  • Hlídání části skladu, objednávky u dodavatelů
  • Další drobné administrativní práce
  • Zároveň příležitostně prodavačka v prodejně Řepy -  nabírání a výdej zakázek

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek v naší nové hale a prodejně v ul. Drahoňovského, Praha 6 - Řepy
  • zaměstnanecké slevy na rámování

  • poskytujeme stravenky/příspěvek na stravování

  • umíme zajistit bydlení – vlastníme byty v ulici Za Hládkovem 14

Požadujeme:

  • Spolehlivost, dochvilnost, samostatnost
  • Zkušenosti s prodejem (eshop nebo kamenná prodejna)
  • Schopnost zvládnout i občasné vyšší pracovní nasazení :-)
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Středoškolské vzdělání
  • Perfektní česká gramatika
  • Čistý trestní rejstřík
  • Příjemné vystupování
  • Vaše životopisy s fotografií a motivačním dopisem prosím zasílejte na email dantik@dantik.cz
Pozice - Expedice, sklad

Pozice - EXPEDICE, SKLAD (výroba Řepy)

(Aktualizace 2.9.2021)

Hlavní náplní je vyhledání zboží dle objednávky zákazníka, vyskladnění, kontrola kompletnosti a zabalení do vhodné, případně Vámi vyrobené krabice z vlnité lepenky. Balíme vše od malých zásilek s háčky až po třímetrové lišty a obrazové rámy všech velikostí.

Nutné znalosti, vlastnosti:

  • Rychlost a dobrá fyzická kondice
  • Pečlivost a svědomitost – očekáváme, že všechny zakázky odejdou včas a kompletní
  • Samostatnost
  • Selský rozum
  • A ještě jednou rychlost – lenochy házíme lvům  :-)
  • Řidičský průkaz výhodou

Vzdělání:

  • učební obor / středoškolské vzdělání

Výhody:

  • Jestliže to půjde a zvládnete to, můžete nám pomoci třeba s organizací skladu, řezáním skla, rozvozem zakázek. Vaše práce může být různorodá, záleží na Vaší iniciativě a schopnostech.

  • Můžete využít zaměstnanecké slevy na rámování.

  • Poskytujeme stravenky/příspěvek na stravování.

  • Umíme zajistit bydlení – vlastníme byty v ulici Za Hládkovem 14.

Pracovní doba:

  • Plný úvazek
    • 8:30-17:00 (Drahoňovského 1425/11, Praha 6. Je k nám dobré dopravní spojení - autobusy, tramvaje, vlak nádraží Zličín )

Vaše životopisy s fotografií a motivačním dopisem prosím zasílejte na email dantik@dantik.cz

POZICE – TRUHLÁŘ, RÁMAŘ

  • Výroba rámů na speciálních strojích
  • Úpravy rámů na individuální přání
  • Řezání desek na zadní strany rámů
  • Drobné truhlářské práce
  • V závislosti na zručnosti a schopnosti i restaurování nábytku

Požadujeme:

  • Preciznost a zručnost
  • Spolehlivost a dochvilnost
  • Výuční list na truhláře výhodou !

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní rozvíjející se firmy
  • Práci v příjemném týmu lidí
  • Stabilní pracovní dobu od 8:30 do 17:00

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: dantik@dantik.cz / IČ: 63075652

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

DANTIK, s.r.o.

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.