Zkuste si sestavit rámeček s paspartou a vizualizací
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
11.04.2022
EXPEDICE euroklipů na míru VELIKONOCE 2022
Objednávky na euroklipy na míru přijaté od pátku 8.4. do čtvrtka 14.4. do 10:00 budou z důvodu nadcházejících státních svátků připraveny k distribuci ... číst celé
04.04.2022
pobočka HRADČANSKÁ - PORUCHA TELEFONU - VYŘEŠENO!!!!
JIŽ VYŘEŠENO! TELEFON FUNGUJE :-)  Na pobočku DANTIK Hradčanská se nyní nelze dovolat. Technickou závadu řešíme. V urgentním případě můžete pobočku H... číst celé
09.03.2022
Výpadek rámomatu a konfigurátorů
Vážení zákazníci,   v momentální době se potýkáme s výpadkem rámomatu a konfigurátorů na rámy a euroklipy na míru. Pro jejich objednání využijte pr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Odebírejte newsletter a mějte přehled

Nechcete přijít o nové zajímavé nabídky a kampaně?

Nebo nové tipy, rady a nápady

Přihlašte se do našeho newsletteru

  1. Úvod
  2. Kontakty a firma
  3. Volná pracovní místa
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Stále rosteme a rozvíjíme se. Potřebujeme  schopné lidi do výroby, prodavačky, správce sítí , administrátory eshopů až po podnikové finance a řízení úseků firmy.

Stručně o nás

DANTIK s.r.o. je ryze česká rodinná firma. Zaměstnává cca 20 lidí a její historie sahá k revoluci.

Zabýváme se výrobou a prodejem obrazových rámů a servisem s tím spojeným. Provozujeme asi největší síť prodejen s rámováním v Praze, e-shop a především zásobujeme více než 350 dalších rámařů rámařským materiálem. Část firmy se zabývá restaurováním nábytku. Patříme mezi špičku v oboru rámování obrazů, spolupracujeme s několika galeriemi a muzei.

Vyvíjíme si vlastní program, webové aplikace, automatizujeme. Stále rosteme a rozvíjíme se. Potřebujeme  schopné lidi do výroby, prodavačky, správce sítí , administrátory eshopů až po podnikové finance a řízení úseků firmy.

Pokud nesnášíte stereotyp, máte rádi různorodou práci a chcete se realizovat, pak hledáme nové kolegy/kolegyně pro práci v zajímavém oboru a v dobrém týmu. Více informací na adrese Drahoňovského 1425/11, Praha 6, kam jsme 12.7.2021 přestěhovali celou výrobu a sklady, telefon 251682118 nebo email dantik@dantik.cz, na který prosím zasílejte životopisy s fotografií a motivačním dopisem.

Platové možnosti závisí na vašich schopnostech, typu úvazku atd..

V tuto chvíli hledáme tyto pozice:

Pozice - Expedice, sklad

Pozice - EXPEDICE, SKLAD (výroba Řepy)

(Aktualizace 31.1.2021)

Náplň práce:

Hlavní náplní je vyhledání zboží dle objednávky zákazníka, vyskladnění, kontrola kompletnosti a zabalení. Balíme vše od malých zásilek s háčky až po třímetrové lišty a obrazové rámy všech velikostí.

Nutné znalosti, vlastnosti:

  • Rychlost a dobrá fyzická kondice
  • Pečlivost a svědomitost – očekáváme, že všechny zakázky odejdou včas a kompletní
  • Samostatnost
  • Selský rozum
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz výhodou, občas by se hodilo pokud by jste dokázali po Praze něco odvézt

Vzdělání:

  • učební obor / středoškolské vzdělání

Výhody:

  • Jestliže to půjde a zvládnete to, můžete nám pomoci třeba s organizací skladu, řezáním skla, rozvozem zakázek. Vaše práce může být různorodá, záleží na Vaší iniciativě a schopnostech.

  • Můžete využít zaměstnanecké slevy na rámování.

Pracovní doba:

  • Plný úvazek / Brigáda
    • 8:30-17:00 (Drahoňovského 1425/11, Praha 6. Je k nám dobré dopravní spojení - autobusy, tramvaje, vlak nádraží Zličín )

Vaše životopisy s fotografií a motivačním dopisem prosím zasílejte na email dantik@dantik.cz

POZICE: PRODAVAČKA

POZICE:  PRODAVAČKA

(aktualizace 11.11.2021)

  • samostatná prace na prodejně
  • poradenství, design a nabíraní zakázek na prodejnách
  • vydávání eshopových zakázek
  • vedeni pokladni knihy, starost o výlohy a prodejny jako takové.
  • může být i Facebook, Instagram a další sociální služby
  • iniciativě se meze nekladou

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • do určité míry volnost a prostor pro vlastní seberealizování
  • zajímamví a příjemní zákazníci z řad umělců
  • příjemné umělecké a přátelské odvětví, ve kterém patříme mezi špičku
  • zaměstnanecké slevy na rámování
  • možnost odměn z třžeb
  • umíme zajistit bydlení – vlastníme byty v ulici Za Hládkovem 14

Požadujeme:

  • Spolehlivost, dochvilnost, samostatnost
  • Zkušenosti s prodejem
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Perfektní česká gramatika
  • Příjemné vystupování
  • a určitý vkus

  • Vaše životopisy s fotografií a motivačním dopisem prosím zasílejte na email dantik@dantik.cz

POZICE – TRUHLÁŘ, RÁMAŘ

  • Výroba rámů na speciálních strojích
  • Úpravy rámů na individuální přání
  • Řezání desek na zadní strany rámů
  • Drobné truhlářské práce
  • V závislosti na zručnosti a schopnosti i restaurování nábytku

Požadujeme:

  • Preciznost a zručnost
  • Spolehlivost a dochvilnost
  • Výuční list na truhláře výhodou !

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní rozvíjející se firmy
  • Práci v příjemném týmu lidí
  • Stabilní pracovní dobu od 8:30 do 17:00