RÁMOMAT - VYZKOUŠEJTE ZDARMA VIZUALIZACI RÁMŮ

Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
24.01.2023
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA v Dantiku
Chcete pracovat v rámování DANTIK? ZDE najdete seznam volných pracovních míst     číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Klasické rámování
  3. Rámování STANDARD

Rámování obrazů (zastavte se osobně)

Firma Dantik – Danilo Česal založená v roce 1989 patří mezi největší sítě s obchody s rámováním v České rebublice. Kromě provozování velkoobchodu a dodávání zboží do cca 350 rámařských firem v České republice, vlastní 3 kamenné prodejny a několik eshopů.

Kde nás najdete:

Zatím máme pouze prodejny v Praze a to na Praze 3 - Flóra, Praze 6 - Hradčanská a Praze 6 - Řepy. Přesné adresy, telefonní čísla a otevírací dobu si můžete najít v kontaktech.

Pokud nejste z Prahy, jsme pro vás schopni udělat alespoň to, že v provozovně na Praze 6 - Řepy,  vám po předchozí domluvě zarámujeme obrázek na počkání, nebo alespoň tak, abyste si ho mohli odvézt, až pojedete odpoledne zpět domů. 

Cílení zákazníků:

V našich prodejnách se snažíme uspokojit zákazníky, kteří požadují střední a vysokou kvalitu zboží a služeb, levnější zboží (nikoliv však méně kvalitní – jen v menším sortimentu a bez některých služeb) jsme přesunuli na náš eshop.

Sklady, servis, poradenství:

Naší hlavní silnou stránkou je zázemí, ohromné sklady a speciálně školené prodavačky na našich prodejnách, které jsou schopny i z obyčejné výšivky udělat skutečné dílo. Pokud nám dáte příležitost Vám poradit, naší snahou je zarámovat vše, co k nám přinesete tak, aby každý z vašich přátel poznal, že se jedná o rámování na míru a nikoliv rám z obchodního centra.

Ceny:

Vždy s vámi vyzkoušíme řadu různých variant (standardně přibližně kolem 20 variant), jak by rámování mohlo vypadat. Ceny se samozřejmě liší. Z tolika variant si ale velmi pravděpodobně vyberete.

Jak počítáme ceny:

Máme vlastní software, který nám ceny počítá, obecně ale lze říci, že cena vychází ze spotřeby materiálu, různé lišty mají různou cenu. Bez rozměrů vám nejsme schopni říci žádnou cenu, pokud ale přijdete na prodejnu, změříme si rozměry, vybereme například 20 druhů lišt a během chvilky vám řekneme cenové rozdíly mezi variantami.

Kvalita a záruka:

Za naší kvalitou si stojíme. Na naše zboží poskytujeme prodlouženou záruku 26 měsíců. Pokud by se objevila nějaká vada i po tomto termínu, neměl by být problém obrázek opravit. V současné době dokonce uvažujeme o dalším prodloužení záruky.

Ve výrobě si značíme, co kdo kdy dělal, máme vypracované řízení kvality i vlastní software, který celou výrobu řídí. Případné reklamace bere majitel firmy Danilo Česal velmi vážně, o každé musí vědět, každou podepsat v interním systému. V případě nespokojenosti zákazníka jsou zaměstnanci, kteří svou práci neudělali ve 100% kvalitě, finančně postihováni a to v řádech stokorun za každou chybičku.

Vyzkoušejte nás a pokud byste neodcházeli z naší prodejny nadšeni z výsledku, dejte nám vědět na eshop@dantik.cz

Doba výroby:

Doba výroby rámů závisí na prodejně, na kterou vaší zakázku donesete. Každé úterý a čtvrtek večer z prodejen svezeme zakázky do provozovny Drahoňovského 1425/11, Praha 6 - Řepy. Ještě než vaše zakázka dorazí na dílnu, máme jíž dopředu vyrobené rámy, pasparty a nařezané sklo. Následující den zakázku zkompletujeme a připravíme na expedici zpět na prodejnu, na které si chcete zakázku vyzvednout. Pokud tedy zadáte zakázku v pondělí, v úterý odjede do výroby, ve čtvrtek jí opět přivezeme na prodejnu a v pátek si ji můžete vyzvednout. Vše lze urychlit tím, že si připlatíte kurýra. Takové zakázky potom zpracováváme a vyrábíme v zasádě ihned.

VIP servis (zkuste nás zaskočit)

Pro nejnáročnější zákazníky je k dispozici naše prodejna v Praze 6 - Řepy. Zde máme dílny, sklady, vlastní vývojové oddělení, zakázkovou výrobu lišt, provádíme základní restaurátorské práce, máme zde truhlárnu a další zázemí. K dispozici je zde 12 profesionálů. Rámaři, adjustéři, paspartéři, grafici, restaurátoři, odborníci na marketing, řezbáři, designéři, truhláři a další. Je velmi nepravděpodobné, že bychom zde nedokázali vyrobit cokoliv, co se týká našeho odvětví, nebo vám alespoň nedokázali poradit. V tomto režimu jsme schopni při individuální kalkulaci vyrobit i věci, které standardně neděláme, nebo se dají sehnat jen mimo naši republiku.

Naše zboží a dodavatelé:

Již od revoluce jsme silně vázáni na Itálii, která je ve světě rámování něco jako Francie pro módu. Za  cca 25 let jsme vyzkoušeli a spolupracovali s minimálně stovkami firem, které byly v různých obdobích na vrcholu a splňovaly požadavky českých zákazníků. V současné době v Itálii spolupracujeme se zhruba 20 výrobci. Někteří vyrábějí lišty přímo pro nás, od některých bereme jen něco z jejich produkce. Pro vztahy s Itálií máme dokonce vlastního italského nákupčího. Dále spolupracujeme s dodavateli v Německu, Anglii, Holandsku. Zbytek se snažíme vyplnit českými a slovenskými dodavateli.

Vyzkoušejte nás a snad i Vy se budete vracet:

Převážná většina našich zákazníků se vrací a rámuje u nás opakovaně. Naší primární snahou je,  abychom nikomu nedali záminku k nespokojenosti. Z každé chyby si bereme ponaučení a upravujeme systém tak, aby k ní znovu nemohlo dojít. Za 25 let provozu jsme se toho naučili opravdu hodně.

Odebírejte newsletter a mějte přehled
Rady, tipy, nápady, kampaně

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

      

 

 Dantik.cz na FAVI.cz

 

DANTIK, s.r.o.