Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

sk

NOVINKY

arr319.07.2018 | Výrazné rozšíření sortimentu a rámů na míru  Konečně se nám podařilo spustit na webu nový konfigurátor rámů na obrazy – nemusíte tedy již... arr307.12.2018 | Otevírací doba Vánoce 2018  Otevírací doba Vánoce 2018 Otevírací doba Vánoce 2018   sobota 1.12.   9.00 - 12.30 /... arr303.02.2019 | Dostupnost zboží    Předpokládané vyřízení vaší objednávky  prosím berte s rezervou   Aktualizace... arr323.03.2018 | Hledáme nové posily do našeho týmu  Potřebujeme posílit administrativu, sklad a expedici zakázek, truhlárnu i rámárnu. Pokud hledáte...

KONTAKTY

DANTIK, s.r.o.
Pod Žvahovem 463/21b
Praha 5, 15400
tel: +420 251 682 118
dantik@dantik.cz
-------------------------------------------
stav objednávek | 251 682 118

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Další služby » Pro architekty
Architekti

 

Pokud kreslíte, navrhujete, designujete nebo jinak tvoříte interiéry, velmi rádi vám pomůžeme.

Závěsné systémy na obrazy:

Stále velmi málo známý přesto „cenově zajímavý“ profesionální systém na zavěšení obrazů od špičkové Holandské firmy, specializující se pouze na věšení obrazů.

S kvalitním závěsným systémem  se dají vytvořit neskutečné stěny plné obrazů. Převěšováním které je velmi snadné pak můžete vyjádřit Váš záměr

Zámky na obrazy:

Malé obrázky, které se dají odnést je možné na stěně uzamknout. Za zhruba 150 kč bez dph výrazně znesnadní každému hostovi obraz sundat. Podívejte se na Zámek na obrazy.

Krom uzamčení na stěn je možné využít těchto zámků a pověsit obraz na šiknou stenu, například v podkrovních místnostech.

Plexisklo:

Z důvodu bezpečnosti vám místo skel v rámech můžeme do rámu dát plexi s UV, aby obrázky nebledly a případě rozbití nepořezali vaše hosty. Toto plexi nerozeznáte od skla. Jedná se o velmi kvalitní a extrudovaný akrylát. Jeho hlavní výhoda je ale 95% UV absorpce Jedná se o muzeální plexi vyráběné v Německu.

Reprodukce a obrázky:

Vyrobíme pro vás rámy a obrazy dle vašich představ ťt již malé do pokojů hotelu, nebo obrovské v řádech metrů do centrálních hal. Můžete to být například Alfons Mucha, Jansa, různé fotky prahy, staré mapy, historické grafiky. Nebo si můžete si vybrat z nepřeberného množství reprodukcí superkvalitních reprodukcí obrazů. Jedná se o zcela perfektní ofsetem tištené obrazy na 300gm křídové čtvrtky, některé ještě lakované. Tyto obrazy jsou vhodné do veřejných prostor.

Vývojové oddělení:

Naši zaměstnanci jsou schopni zarámovat vše o přinesete, ať již růžné pírka, listy, podkovy, ale i čepice, boxerky, kytary. Vše co vás napadne dokážeme zarámovat. Rámy mohou svítit či být prosvětlené. Zarámujeme vám televize, schováme výdechy od radiátorů, protihlukové panely, rozvaděče za elegantní obrazy. Vytvořme vám magnetické stěny, na kterých budou držet obrazy sami.

Máme vlastní truhlárnu a restaurátorskou dílnu. Jsme schopni vyrobit lištu právě jen pro vás, opálit dřevo, vyškrábat póry, zapatinovat cokoliv, nebo i házet metál či pravé zlato nebo stříbro klasikou starou metodou.

Výstavní systémy:

Pokud jezdíte či prezentujete svá díle na různých výstavách, velmi užitečné jsou výstavní systémy, které za poměrně mále peněz výrazně zjednoduší věšení obrazů. Dají se použít na téměř všechny výstavní panely. Pokud budete mít zájem, podívejte se na závěsné systémy nebo výstavní systémy.

Odborná pomoc:

Jakmile se nebudete s něčím jistí, budete chtít nějaké vzorky, katalogy, rady, či konzultace, nebo se budete chtít přijít podívat napište nám na dantik@dantik.cz, volejte na 251682118, nebo se zastavte u nás v Praze 5, (Hlubočepích) Pod Žvahovem 463/21b